Pogoda

''Ferie z Twoim MDK''

czwartek, 31 stycznia 2013
Kliknięcie otwiera galerię

W sobotę 26 stycznia Miechowski Dom Kultury w ramach programu "Ferie z Twoim MDK" zorganizował na terenie krytej pływalni Com-Com Zone w Miechowie zawody w kręgle o puchar Burmistrza Miechowa - Dariusza Marczewskiego. Łącznie do rywalizacji stanęły 24 osoby, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 13-u i 14-18 lat.

W obu kategoriach wiekowych rozegrano najpierw eliminacje, a potem finały. Zwycięzcy eliminacji mogą mówić o dużym pechu, bowiem zarówno Wiktor Wachowicz oraz rekordzista dnia jeśli chodzi o punkty (115 pkt w eliminacjach!!!) - Marcin Strycharz, musięli w finale oddać prym swoim rówieśnikom. W kategorii do lat 13-u na uwagę zasługuje drugie miejsce Radosława Karwata, który do finału zakwalifikował się w barażach z ostatniej ósmej pozycji. Ostatecznie w tej kategorii wiekowej kolejno zajęli:

III miejsce – Wojciech Sroga

Warto zaznaczyć, że zwycięzca tej kategorii wiekowej w eliminacjach był dopiero siódmy, a zawodnik ten przekazał swoją nagrodę rzeczową jedynej w tej kategorii dziewczynie – Anicie Wachowicz, która ostatecznie zajęła bardzo wysoką czwartą lokatę. Gratulujemy tak wspaniałej postawy.

Nagrody dla zawodników wręczali: Burmistrz Miechowa Dariusz Marczewski, dyrektor Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Miechowie – Tomasz Uchto oraz dyr. MDK – Marcin Durman. Fundatorem pucharów był Burmistrz Gminy Miechów, natomiast nagród rzeczowych: Miechowski Dom Kultury, Iwona Krawiec Sklep Sportowy REMEX oraz Piotr Strycharz Sklep Auto-Części OMEGA.