Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Nabór ankiet na kolektory słoneczne i układy fotowoltaiczne

poniedziałek, 10 lipca 2017

Gmina Miechów wraz z gminami powiatu michowskiego zamierza złożyć wspólny wniosek o środki unijne na montaż kolektorów słonecznych i układów fotowoltaicznych w ramach Programu 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą do Państwa – Mieszkańców Gminy Miechów, którzy deklarują chęć uczestniczenia w projekcie, o pobranie ankiety kwalifikacyjnej oraz zapoznanie się z dokumentami dostępnymi na stronie internetowej Urzędu Gminy i Miasta Miechów www.miechow.eu lub w Urzędzie Gminy i Miasta Miechów i złożenia jej na dzienniku podawczym do 17.07.2017r. 

Jednocześnie informujemy, że podmiotem realizującym audyty będzie firma DOTACJE OPTYMALNE DO EKO Sp z o.o. Szczegółowe informacje będą przekazane na spotkaniach informacyjnych w późniejszym terminie.

Kontakt:

Referat Funduszy i Monitorowania Strategii Rozwoju tel. 041/383 00 40 wew. 42, 53, 35; e-mail: klazarczyk@miechow.eu, gmina@miechow.eu

Do pobrania:

Podziel się:

W tej kategorii: