Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Małopolski projekt ''Młodzież pamięta''

czwartek, 27 kwietnia 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich miechowian i gości na „Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych”, które będą mogli Państwo wykonać z przedszkolakami oraz uczniami szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Gmina Miechów po raz kolejny włączyła się w akcję „Młodzież Pamięta”, realizowaną w województwie małopolskim w czasie obchodów świąt narodowych.

„Wspólne Śpiewanie” odbywa się  m. in.: w Wieliczce, Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, Oświęcimiu, Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowicach i Myślenicach.

Projekt „Młodzież Pamięta” ma zwrócić uwagę, jak ważna jest narodowa pamięć i patriotyczna tradycja, a zarazem pokazać społeczeństwu, że młodzież pamięta o najważniejszych wydarzeniach w historii Polski.

Wydarzenie organizowane w dniu 28 kwietnia w Miechowie odbędzie się z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jego organizatorami są: Centrum Kultury i Sportu w Miechowie Gmina i Miasto Miechów, Małopolskie Centrum Edukacji „MEC”. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Podziel się: