Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Budżet Obywatelski Małopolski - spotkanie informacyjne

wtorek, 15 maja 2018

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. W ramach działań przybliżających cel i zasady tego przedsięwzięcia przewidziane zostały warsztaty edukacyjno-informacyjne przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Małopolski.

Podczas warsztatów przedstawione zostaną najważniejsze zasady obowiązujące w budżecie obywatelskim. Będzie można dowiedzieć się kto może zgłosić projekt i jak to zrobić, jakie zadania mogą liczyć na wsparcie oraz jak poprawnie wypełnić formularz.

Na warsztatach będą też obecni eksperci - pracownicy merytoryczni, którzy odpowiadają za ocenę projektów. Rozmowa z nimi pozwoli rozwiać wątpliwości, upewnić się czy pomysł jest zgodny z regulaminem, a wniosek spełni wymagania formalne i prawne.

Spotkanie informacyjno - edukacyjne w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego dla mieszkańców naszej gminy odbędzie się 24 maja o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie, ul. Henryka Sienkiewicza 25.
Podziel się: